O nas

tanie ogrodzenia mazowieckie 3

Techstal, czyli najlepsze konstrukcje stalowe w Polsce

Swoją działalność rozpoczęliśmy ponad 10 lat temu. Przez ten czas zbieraliśmy doświadczenie, poszerzyliśmy zakres oferowanych przez nas usług oraz doskonaliliśmy metody produkcyjne, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Realizujemy projekty ogrodzeń, balustrad, mebli ogrodowych oraz szeroko rozumianych konstrukcji stalowym w oparciu o Państwa preferencje i oczekiwania. Niezmiennie dążymy do poprawy oferowanych przez nas usług, aby spełniały one kryteria prężnie rozwijającej się mody i zadowalały naszych Klientów. 

W skład naszych pracowników wchodzą sami profesjonaliści, dla których praca to pasja. Każdy z nich jest odpowiednio wykwalifikowany, aby wszystkie etapy produkcji odbywały się na najwyższym poziomie. 

Świadczymy kompleksową obsługę zamówienia, począwszy od ustaleń technicznych, poprzez projekt, wykonanie prototypu, aż w końcu wykonanie produktu finalnego. Dodatkowo, oferujemy montaż wykonanych przez nas konstrukcji. 

Główną misją firmy Robotechstal jest ciągły rozwój, zachowanie najwyższych standardów produkowanych konstrukcji, a przede wszystkim zadowolenie naszych Klientów. Dlatego właśnie do każdego zamówienia podchodzimy w sposób rzetelny i terminowy. 

Profesjonalizm

Doświadczenie

Elastyczność

Perfekcjonizm

Wykwalifikowana kadra

Nowoczesny park maszyn

Cięcie blach laserem

Laserowe cięcie blachy o grubości do 16mm.

Maksymalny rozmiar arkusza 1500 x 3000 mm

Zaginanie blach CNC

Wyginamy blachy o grubości do 6mm i długości do 3000mm

Toczenie CNC

Toczymy elementy o ø 250mm i długości 600mm

Frezowanie CNC

Wykonujemy frezowanie CNC na stole roboczym o wymiarach 300 x 900 mm

Wiercenie termiczne

Wykonujemy otwory w elementach o grubości do 3mm , maksymalna Ø M12

Spawanie MIG, TIG

Spawanie stali i aluminium